piekarnia-julka.pl

Piekarnia – czy pieczywo jest drozsze

Piekarnia - czy pieczywo jest drozsze

Auckland jest największym miastem w NZ i może dostarczyć szeregu ustawień na wakacje. Czy jest to ucieczka miejskich lub wiejskich rekolekcje możesz być pewny, aby znaleźć luksusowy pensjonat, który odpowiada Twoim potrzebom.

Jednakże, jeśli szukasz luksusowego pensjonatu w Nowej Zelandii, która oferuje coś innego, polecam o okolicy Matakana brzeg ‚Wine Country „, niespełna godziny jazdy na północ od Auckland.

Wiele luksusowych łóżko i śniadanie wzdłuż Matakana Coast oferują widoki szerokich piaszczystych plaż, z falami Oceanu Spokojnego docierania na brzegu. Jeśli wolisz ustawienie wsi lub w ogrodzie zaciszne to jest na pewno w ofercie też.

Piękno luksusowego zakwaterowanie ze śniadaniem jest to, że pozwala (i twój towarzysz podróży / s), aby po prostu odpocząć i zrelaksować się w luksusowych ustawień. Budzisz się w czasie, który najbardziej Ci odpowiada, ze śniadaniem gotowane, gdy jesteś gotowy (a nie po kuchni / kucharz jest gotowy!) I można wybrać, czy mieszają się z innymi gośćmi, czy nie. Przy łóżku Zakwaterowanie ze śniadaniem nie ma ograniczeń „czas” normalnie mieć z innymi zakwaterowania; Twoje potrzeby są zaspokojone, a naprawdę są traktowani jak gość w czyimś domu.

Matakana Coast to wielki komplement dla tej służby; Jeśli możesz wyobraź sobie siebie w każdym z tych sytuacji, a następnie można zobaczyć siebie w tym wspaniałym obszarze:

– Cieszący się na spacer po lokalnych rynkach, znalezienie kawiarni, siadając, relaks i czytanie gazety lokalnej

– Siedząc w małej, rodzinnej winnicy rozmowie z winiarzy nad kieliszkiem miejscowego wina i talerz przekąski

– Jazda konna wzdłuż piaszczystych plaż w słońcu

– Nurkowanie i nurkowanie z życia morskiego w krystalicznie

– Spacerując przez lokalnych parków i zobaczyć niektóre z rodzimej flory i fauny

Wszystko to (i wiele więcej!) Pamiętnych doświadczeń nie byłaby kompletna bez pobytu w luksusowym pensjonacie w Matakana wybrzeżu Nowej Zelandii NZ.

– autor artykułu