Dietetyczne bulki - czym sie charakteryzuja

Dietetyczne bulki - czym sie charakteryzuja

Schowany w wiejskich Północnej Northamptonshire jest małym klejnotem wiosce Fotheringhay. Dzięki szerokiej otwartej ulicy i łagodnych właściwościach kamienia zbudowany byłoby niemożliwe, aby nie być dotykane przez prostoty tej atrakcyjnej lokalizacji. Zbudowane głównie z Ancaster kamienia (który pochodzi z tej samej żyły jak w słynnym Cotswolds) domy są albo ładne strzechą domki lub bardziej imponujące Collyweston zadaszone budynki gospodarstwo typu, że w innych częściach kraju ludzie mil See.

Zaledwie 5 mil od ruchliwego A1 z jego dogodne połączenia Północnej i Południowej, wieś jest idealnie położony pośród łagodnie falujące pola uprawne, pozornie mil od wszędzie, ale w rzeczywistości tylko dziesięć minut przed dostępem do reszty kraju.

Słynie z historycznych połączeń Fotheringhay jest domem narodzin Richard III i bardziej złowieszczo wykonaniu Marii Stuart. Chociaż tylko w miejscu zamku pozostało, nadal istnieje wystarczająca ziemne wywołać pomysły, co musiało być wiele lat temu. W "Motte i Bailey '; Zamek został zbudowany przez Simona de St. Liz w około 1100 roku, a następnie około 200 lat później przez kolegiaty i założeniem uczelni. W tym czasie yorkowie własność nieruchomości.

W obecnych członków dzień Richard III Society, a także Mary Stuart Towarzystwa są stałymi gośćmi i przytrzymaj funkcje w miejscowości w różnych okresach w ciągu roku.

Zwiedzających przyciąga również przez nakładające kościoła, znany z niezwykłej konstrukcji ośmioboczną wieżą z jego latające przyporami, a także ostatnio, spektakularne oświetlenie powodzi, która tworzy widoczną dla mil wokół każdej nocy spektakl. To także ma długą i burzliwą historię które miały Fotheringhay College przeniesiony z zamku na stronie parafialnej kościoła w 1415, założona na "modlić się za dusze Ryszarda II, Henryk IV, Henryk V, założycieli i innych dobrodziejów i ich rodzin" , To jest teraz domem dla wielu dobrze uczestniczyli koncertów w całym ciągu roku, jak również wciąż być używane jako miejsca kultu dla parafian o tym i sąsiednich wiosek.


- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *