Chleb - tajne receptury

Chleb - tajne receptury Poszukaj czegoś, co znajduje się z dala od głównych dróg w centrum miasta. Mieszkaniowe ulice są zwykle najlepszym, ponieważ wydają się być ciszej.

Dzwoniąc do hotelu, aby sprawdzić dostępność, zapytać, co udogodnienia są wliczone w cenę pokoju. Czy łazienkę? Jeśli nie, zapytaj ile pokoi dzielić łazienkę. Sugerowałbym, że ponad trzy pokoje dzielą jedną łazienkę ich zbyt wiele i może spowodować znaczne opóźnienia w godzinach porannych.

Herbaty i kawy są niezbędne i powinny być standardem nawet w złej jakości hotelu lub BB, ale nie biorą za pewnik, że będą one zapewnić tym. Inne usługi, które uważam za absolutnie konieczne są w telewizor, wieszaki, biurko i pełnej długości lustro. Jeśli wszystkie te nie są dostarczane, po prostu poszukaj gdzie indziej.

Dodatkowe usługi, takie jak Wi-Fi są coraz bardziej ważne dla współczesnego podróżnika dzień. Większość placówek będzie pobierać opłatę do korzystania z ich usług internetowych, a jednocześnie jest to dopuszczalne, istnieje kilka dobrych miejsc, które oferują to za darmo.

Innym często pomijanym aspektem hoteli i BB, gdzie pokoje są w budynku. Schody mogą być problematyczne dla niektórych osób, ale nawet zdrowe i sprawne dziecko prawdopodobnie nie będzie chciał się wspinać pięć lotów schodów za każdym razem idą do swojego pokoju. Jeśli są zarezerwowane na wysokim piętrze, sprawdź mają windy.

Łóżko i śniadanie stopa może oznaczać różne rzeczy dla różnych zakładów. Osobiście uważam, że łóżko i śniadanie powinno zawierać pełne śniadanie na ciepło (z wegetariańskiej alternatywy), ale niektóre tylko oferują menu kontynentalne. Niestety, jeśli nie przebywał w zakładzie wcześniej, trudno powiedzieć z wyprzedzeniem, co jakość śniadania będą podobne. Prawdopodobnie najlepszym sposobem na uniknięcie najgorszych miejsc jest sprawdzenie opinii internetowych, www.tripadvisor.com jest jednym z najlepszych.

W końcu nie jest tajemnicą, że w dzisiejszych czasach gospodarka zmusiła większość z nas się być nieco bardziej oszczędny z naszymi wydatkami. Jednak nie oznacza to, że wydając mniej na zakwaterowanie powinny znaleźć odzwierciedlenie w jakości usług, które otrzymujesz. Jest całkiem możliwe, aby uzyskać wszystkie powyższe za mniej niż £50 za osobę za noc.

Szczęśliwy wyszukiwanie ... Joseph

Byways Guest House 31 Ptasznicy drogowe Centrum Salisbury SP1 2QP

+44 (0) 1722 328364 http://www.bywayshouse.co.uk

Joseph

co to jest oc i ac
- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *