Jak przygotowuje sie pieczywo w piekarni

Jak przygotowuje sie pieczywo w piekarni

Kobiety mają możliwość akceptowania bezpłatne masaże, jak czekać na mammografii, ultradźwięków i biopsji piersi w Centrum Obrazowania. Ostatnio, jak każda kobieta otrzymała swój fotel do masażu, wspólne historie krążyły mały krąg kobiet. To było tak, jakby im wystarczająco zrelaksowany masażu, aby otworzyć się i mówić o stresie oczekiwania na ich badania oraz innych stresorów ich życia.

Najstarsza kobieta, 88 lat, mówił o bycie opiekunem, odkąd skończyła 18 lat. Najpierw opiekowała się rodzicami, a potem jej małżonka i dzieci. Słuchamy, gdy przypomniał sobie, że kiedy wycofał się na Florydę z mężem, stała opiekun mieszkanie. Chciała sprawdzić na swoich sąsiadów, zapukać do ich drzwi, aby upewnić się, że były OK. Teraz 25 lat później, jest najstarszym i jej sąsiedzi upewnij się, że jest OK.

Inna kobieta, pochodząca z Bahamów dostaje mglisty otwartymi oczami, kiedy czekał na jej badania. Ona rzeczywiście zbliżyły się do starszej kobiety, jakby zanurzyć się w jej wiedzy, jak ona poradził sobie z bycia błogosławionym w bałaganie życia. Ona chce, żebyśmy wiedzieli, że jej praca została tygodniu spadła o 2 dni. Ona jest głównym żywicielem dla siebie, jej niepełnosprawnego syna, mamą, a także wysyłanie pieniędzy do domu nakarmić 5 dzieci. Starsza kobieta zatrzymał się, wziął czas do zaoferowania mądra kobieta mądrości zaczerpnięte z jej wieloletnim doświadczeniem.

Jak przygotowuje sie pieczywo w piekarni

Ktoś wspomniał swoją silną wiarę i jak "Bóg nigdy nie daje więcej niż można sobie poradzić." Następnie "Żałuję, że nie myślę tak bardzo o mnie, mógłby rzucić mi trochę mniej walki w moim życiu." Śmiech z grupy rozjaśnia się chwilą.

Były komentarze o tym, jak masaże i techniki oddechowe niech odpocząć i pomógł im obraz siebie na plaży, zamiast martwić się o wynikach badań. Oferty masażu wolno te kobiety dotrzeć i komunikować się ze sobą przez kilka chwil ich dzień. Wybiorą być obecny siebie przez krótki okres czasu i połączyć się koła gojenia. Komfort zorientowanych masaże w centrum obrazu wewnątrz warunkach szpitalnych stwarza wyjątkową okazję w czasie, który jest zwykle stresujące i izolowane. Przykład jak masaż wewnątrz warunkach szpitalnych jest częścią doświadczenia uzdrawiania podłączyć i momenty akcji w ich życiu, które uczyniły je silniejszymi.


- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *