piekarnia-julka.pl

Bulki dla sportowcow

Bulki dla sportowcow

Recenzje i komentarze są chleb i masło do Fan fiction. Recenzje przypominają nam, że nasza praca jest czytać, że nie piszesz w pustkę, a czytelnicy doceniają nasze wysiłki. Dla większości autorów, w tym ja, momenty między zamieszczając nową historię i kiedy pierwszy przegląd rolkach wypełnione są niecierpliwością!

paczki do Francji

Oto 6 prostych rzeczy można zrobić, aby zachęcić czytelników do pozostawi więcej komentarzy na swoim Fan Fiction historie.

Dowód przeczytania Twojego Fiction – Delegowanie błędzie wolnego historia jest jednym z najlepszych sposobów, aby zdobyć szacunek czytelnika. Upewnij się, że przeczytać swoją historię przed wysłaniem lub poprosić znajomego lub beta zrobi to za Ciebie. Następnie przeczytać go jeszcze raz. Zarabiaj wielkiego pisarza reputację opublikowania pomyłkę wolna historie. Delegowanie swoją historię „zbyt zmęczony, żeby dowód odczytu” lub „un-beta’d, czytać na własną odpowiedzialność” nie go wyciąć. Jesteś disrespecting czas czytelnika, prosząc ich, aby przeczytać coś, co nie może być jedno, aby dowód odczytu.

Napisz Konsekwentnie – To nie znaczy, trzeba pisać co tydzień, ale jeśli konsekwentnie pisać historie do konkretnego archiwum lub społeczności, zaczniesz ustanowienie reputację w Fandom i czytelnicy czekamy na historie. Jeśli pisać bezbłędnie dobrze napisane historie, czytelnicy nie tylko pozostawi więcej komentarzy, ale zaczną polecić swoje historie do przyjaciół i linków pocztowych na innych forach związanych z fandomu.

Udziału w swojej społeczności – Gdy ficathons toczyć wokół w swojej społeczności, należy wziąć udział, zarówno poprzez przyczynianie się do poleceń i pisać historię. Podobnie jak pisanie konsekwentnie, to przyczynia się do widoczności w swojej społeczności.
https://www.witaminyswanson.pl/swanson-koenzym-q10-30mg-240kap
– autor artykułu