Dlaczego chleb z piekarni, a nie z marketu

Dlaczego chleb z piekarni, a nie z marketu

Wraz ze wzrostem zainteresowania lokalnego w świeżym powietrzu, Fotheringhay jest wentylator dachowy często używany jako punkt wyjścia dla wielu ciekawych spacerów o różnej długości. Tutejsze chodniki są dobrze utrzymane i udogodnienia są poprawę cały czas. Rowerzyści, przypuszczalnie przyciągnęły do ??obszaru ze względu na brak stromych wzgórz i stosunkowo cichy dróg, również przechodzą przez regularnie, zwłaszcza w weekendy.

Rzeki Nene, na południe od wsi, oferuje dobry połów kursu i atrakcyjną trasę statkiem od Oundle lub Northampton do Peterborough i poza nią. Otoczona łąk zalewowych, wsi można zaobserwować w różnych porach roku pozornie otoczony wodą, choć na szczęście sama wioska jest na tyle wysoki, aby uniknąć uszkodzenia.

W sumie jest to wspaniałe miejsce na spacery po i uciec, choćby tylko na godzinę lub dwa, Harmider od współczesnego życia. Jeśli chcieliby Państwo zatrzymać się nieco dłużej, można spróbować wspaniałe Riverside Bed and Breakfast, Castle Farm Guest House jest tuż obok starego zamku kopca.

Stephanie Gould jest właścicielem Castle Farm Guest House i długi czas mieszkaniec Fotheringhay. Jej strona jest www.castlefarm-guesthouse.co.uk a ona można się skontaktować pod numerem +44 1832 226200


- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *