Chleb bez glutenu - charakterystyka

Nietolerancja wobec pszenicy nie musi koniecznie oznaczać całkowite usunięcie wszystkich pszenicy zawierającego przepisy. Przeciwnie, wysiłek musi być try i substytutem pszenicy w tych receptur z innymi składnikami, które mogą wykonać zadanie pszenicy równie dobrze. W tym artykule opiszemy zdrowe pszenicy recepty, które można łatwo wykorzystać w innym miejscu pszenicy zawierających żywności, które pomogą Ci w ostatecznym wysiłku, by utrzymać infekcji Candida drożdże w zatoce.

Najpierw trzeba zrozumieć i docenić fakt, że istnieją odpowiednie substytuty pszenicy, które można wykorzystać bezwstydnie we wszystkich tych receptur, które są inaczej wykonane z pszenicy. Weźmy na przykład, ciast lub pieczywa, które są zazwyczaj wykonane z mąki pszennej. Jeśli po prostu zastąpić tę mąkę pszenną z innymi rodzajami mąki, z pewnością można utrzymać w ryzach nietolerancji pszenicy, bez konieczności rezygnacji z żywności siebie. Ziarna, które przychodzą na myśl są proso, sorgo i amarant. Ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych w tych ziarnach, to w rzeczywistości jest to bardzo zdrowa propozycja jeśli się przełącznik z tych ziaren pszenicy, na dobre.

Biorąc pod uwagę rozwiązania alternatywne dostępne na miejscu ziarna pszenicy, jeden musi również pamiętać formy pszenicy, które należy unikać; Często są różne mączki, który z nich kończy się nieświadomi, jeśli chodzi o to, że zawierają one ziarno. Przypadki obejmowałyby bulgur, kaszę, pszenżyto, durum, jak również wiele innych rodzajów mąki, z których wiadomo, że zawierają pszenicy. W rzeczywistości najbardziej odpowiednim rozwiązaniem byłoby zakupić zboże jak i ewentualnie dokonać uzgodnień mieć ziaren pokruszonych w domu tak, że jesteś absolutnie pewny, o pochodzeniu Powstały w mące.

Dostępność alternatywnych zbóż innych niż pszenica często pozostaje pod znakiem zapytania ze względu na ich wykorzystanie.

- autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *